Sepetiniz boş

Sünnet Şekeri

Sünnet şekeri alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sünnet şekeri alırken öncelikle alacağınız ürünün buzdolabına mı yapışacağını yoksa biblo olarak mı kullanılacağına dikkat etmelisiniz. Buzdolabına yapışmasını istediğiniz ürünlerin büyüklüklerine ve yatay olmalarına dikkat etmelisiniz.

Sünnet Şekerini biblo olarak düşündüğünüz model ayakta duracağından yatay modelleri seçmemeye özen gösterin. Almadan önce 0212 519 27 28 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Sünnet şekeriniz de şeker kullanıldığında mıknatısın yapışacağı alan daraldığından çoğu model hem şekerli hem de mıknatıslı olmayabilir. Lavantalı modellerde mıknatıs sorunu yoktur. Bazı sünnet şekerleri modelinden dolayı lavantalı veya şekerli olmayabilir. Bizim tavsiyemiz sünnet şekerini buzdolabı için düşünüyorsanız lavanla mıknatıslı, biblo olarak düşünüyorsanız şekerli almanız. Bu konu hakkında da bizden bilgi alabilirsiniz.

Güvenli alışveriş için nelere dikkat etmeliyim?

Alışveriş yapacağınız satıcının mağazası olmasına dikkat ediniz. Evde yapılarak satılan ürünlerin teslimat, iade ve garanti konularında güvende olmadığınızı bilmelisiniz.

Kredi kartı ile internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde internet sitesinin güvenli olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Buradan internet sitelerinin güvenli olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

© 2018 ELMAS ŞEKERLEME - İzinsiz fotoğraf kullanan kişi ya da kurumlara uyarısız yasal işlem başlıtalacaktır!