Yasak Elma Yalısı Nerede?

Yasak Elma dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır.

Yasak Elma nın yeni Yalısı nerede?

Yasak Elma dizisi çekimleri için İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı kullanılıyor.

Yasak Elma kaya evi nerede?

Yasak Elma’da konusu itibari ile genelde lüks mekanlar tercih ediyor. Dizide ana mekanlardan biri Hidiv Kasrı. İstanbul Beykoz Çubuklu’ya konumlandırılmış bu bina Abbas Hilmi Paşa’nın görevden alındıktan sonra ailesi için yapıldı.

Yasak Elma cagatayin yalisi nerede?

Beykoz, Çubuklu’da yer alan görkemli yapının tüm haşmetiyle yer aldığı dizinin çekimleri Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu gibi farklı bölgelerde devam ediyor. Dizinin özellikle ikinci sezonunda öne çıkan mekanlardan biri olan, İstanbul Boğazı manzarası ile göz dolduran Sinan’ın evi Cihangir’de yer alıyor.

Yasak Elma Ofis nerede?

Halit Argun’un ofisi olarak kullanılan bina ise Kuruçeşme sahilde bulunuyor. Binanın enfes Kuleli manzarası bölümlerde sıklıkla dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak dizideki Sinan’ın evi Cihangir bölgesinde bulunmaktadır.

Yasak Elma kumru evi nerede?

Ancak özellikle dördüncü sezonda oturduğu ihtişamlı ev iyi üzerine konuşturan dizinin çekimleri esas olarak İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı’nda çekiliyor. Sadece iç mimarisi değil, peyzaj tasarımları ile de kendini gösteren yapı dizide de gösterişli bir şekilde sunulmuş.

You might be interested:  Dondurulmuş Sufle Nasıl Pişirilir?(Soru)

El Kızı nerede çekiliyor?

El Kızı, Muğla’nın Ula ve Köyceğiz ilçelerinde çekiliyor. ‘Gemi su almaya başladığı gün, ilk ‘El kızı’nı attılar aşağı’Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin.

Kardeşlerim dizideki ev nerede?

Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce Canevim dizisinde de kullanılmıştı.

Kardeşlerim dizisindeki kümes ev nerede?

Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Kardeşlerim nerede çekiliyor?

Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te çekiliyor.

Yasak Elma Abantta hangi otelde çekildi?

Acquaverde Hotel & Bar & Resturant | Ağva İstanbul.

Aşk mantık intikam nerede çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam nerede çekiliyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin bazı sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Balat gibi renkli yerlerde çekilecek olan dizinin stüdyo sahneleri de olacak.

Yasak Elmadaki şirket ne şirketi?

Yasak Elma (dizi, 2018)

Yasak Elma
Yapım şirketi Medyapım
Yayın bilgileri
Kanal FOX
Resim formatı 576i (16:9 SDTV) 1080i (HDTV)

Yasak Elma Sapanca hangi otelde?

3 – NG Sapanca

ATV’de yayınlanan, başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in bulunduğu Gönülçelen adlı dizide Hasret, değişim için Murat Hoca ile bu otele gitmişlerdi. Anemon Galata Hotel’de de aynı dizinin çekimleri gerçekleşmişti.

Related Post

Adblock
detector