Şekerler, kekler ve tatlılar Nasıl Pişirilir Yasak Elma Yıldız Ve Çağatay’In Evi Nerede?

Yasak Elma Yıldız Ve Çağatay’In Evi Nerede?

Dizinin çekimleri İstanbul’un Çubuklu bölgesindeki Hidiv Kasrı’nda yapılmaktadır.

Yasak Elma Çağatay’ın evi nerede?

Yasak Elma dizisi çekimleri için İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı kullanılıyor.

Yasak Elma kaya evi nerede?

Yasak Elma’da konusu itibari ile genelde lüks mekanlar tercih ediyor. Dizide ana mekanlardan biri Hidiv Kasrı. İstanbul Beykoz Çubuklu’ya konumlandırılmış bu bina Abbas Hilmi Paşa’nın görevden alındıktan sonra ailesi için yapıldı.

Aşk mantık intikam nerede çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam nerede çekiliyor? Aşk Mantık İntikam dizisinin bazı sahneleri İstanbul’da çekiliyor. Balat gibi renkli yerlerde çekilecek olan dizinin stüdyo sahneleri de olacak.

Yasak Elma Abantta hangi otelde çekildi?

Acquaverde Hotel & Bar & Resturant | Ağva İstanbul.

Yasak Elma Yalısı nerede?

Başrollerinde Şevval Sam ile Talat Bulut’un oynadığı Yasak Elma dizisi İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı’nda çekiliyor.

Yasak Elma Ofis nerede?

Halit Argun’un ofisi olarak kullanılan bina ise Kuruçeşme sahilde bulunuyor. Binanın enfes Kuleli manzarası bölümlerde sıklıkla dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak dizideki Sinan’ın evi Cihangir bölgesinde bulunmaktadır.

Kardeşlerim dizideki ev nerede?

Anne ve babasını kaybeden 4 kardeşin birbirine tutunarak verdiği hayat mücadelesini anlatan dizide, kardeşlerin ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta yer alan bu iki katlı müstakil ev daha önce Canevim dizisinde de kullanılmıştı.

You might be interested:  Diyette Tavuk Nasıl Pişirilir?(Çözüm bulundu)

Kardeşlerim dizisindeki kümes ev nerede?

Dizinin çoğu sahnesi Fatih’te çekiliyor. Bunun yanı sıra diğer çekimler de İstanbul’un birçok farklı ilçelerinde yapılmaktadır. Kardeşlerim dizisindeki kardeşlerin yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer almaktadır.

Yasak Elma kumru evi nerede?

Ancak özellikle dördüncü sezonda oturduğu ihtişamlı ev iyi üzerine konuşturan dizinin çekimleri esas olarak İstanbul’un Çubuklu bölgesinde bulunan Hidiv Kasrı’nda çekiliyor. Sadece iç mimarisi değil, peyzaj tasarımları ile de kendini gösteren yapı dizide de gösterişli bir şekilde sunulmuş.

Aşk mantık intikam hangi şirkette çekiliyor?

Aşk Mantık İntikam, No:9 Productions imzalı, Türk yapımı drama türündeki televizyon dizisi.

Yargı dizisi nerede çekiliyor?

Yargı dizisi İstanbul’da çekilmektedir. İstanbul’un farklı ilçelerinde çekilen dizinin çekildiği mekanlardan biri olan adliyenin de Çağlayan Adliyesi olduğu belirtilmektedir.

Masumlar apartmanı nerede çekiliyor?

Masumlar Apartmanı dizisinin çekimleri İstanbul’un otantik ilçesi Balat ve Beyoğlu’nda yapılıyor. Masumlar Apartmanı’nın çekildiği apartman, daha önce Şahsiyet dizisinde de kullanılmıştı. Dizilere ev sahipliği yapan apartman Asmalı Mescit Mahallesi’ndeki Jurnal Sokak’ta yer alıyor.

No 309 Sapancada hangi otelde çekildi?

3 – NG Sapanca

ATV’de yayınlanan, başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in bulunduğu Gönülçelen adlı dizide Hasret, değişim için Murat Hoca ile bu otele gitmişlerdi. Anemon Galata Hotel’de de aynı dizinin çekimleri gerçekleşmişti.

Aşk-ı Memnu Uludağda hangi otelde çekildi?

Legend Hotel Kardak

Kanal D’nin unutulmaz dizisi Aşk-ı Memnu’nun, en çok ses getiren sahnelerinden olan Behlül’ün Taş evinde Bihter’le yaşadığı yasak aşk bu otelde çekilmiştir.

Related Post

Adblock
detector